Про компанiю

Lenovo - свiтовий лiдер в областi IT технологiй

Lenovo—одна з найбільших світових компаній-виробників персональних комп’ютерів, яка входить до списку Fortune Global 500 (за даними 2007 року).

Продуктова лінійка Lenovo поєднує бренд Think—в минулому бренд IBM, що представлений на комерційному сегменті ринку, а також бренд Idea, який було розроблено спеціально для споживчого ринку.

Сучасна компанія Lenovo, створена у результаті придбання компанією Lenovo Group підрозділу персональних комп’ютерів IBM у 2005 році, являється світовим лідером, яким має свої підрозділи у більш ніж 60-ти країнах, а також надає своїм бізнес-партнерам та споживачам інноваційну продукцію у більш ніж 160 країнах світу.

Компанія Lenovo має операційні підрозділи в Пекіні (КНР), Ралей (США, штат Півн. Кароліна), Сінгапурі та Парижі (Франція), маркетингові підрозділи у Бангалорі (Індія), найбільші дослідницькі центри в Ямато (Японія), Пекіні, Шанхаї та Шенджені (КНР). Штаб-квартира компанії знаходиться в Перчейзі (США, штат Нью-Йорк).

Загальна чисельність робітників компанії перевищує 20 тисяч людей по всьому світу, враховуючи 1 700 дизайнерів, вчених та інженерів—представників різних націй та мовних груп.